Najlepszy pomysł na tort urodzinowy dla dziecka

Tort urodzinowy to nie tylko przysmak. Dziś torty to kreatywne arcydzieła, które są tworzone specjalnie z myślą o danej osobie. Od superbohaterów do wróżki, kreatywność obfituje jeśli chodzi szczególnie o torty dla dzieci. Piekarze dzisiaj są też gotowi do eksperymentowania i są szczęśliwi, jeśli mogą spełnić wszelkie marzenia. Dajemy Ci kilka wskazówek, jak wybrać idealny tort dla dzieci.

Podczas zamawiania tortu na urodziny dziecka, należy wziąć preferencje chłopca lub dziewczynki pod uwagę. Chłopcy najczęściej kochają klimaty dżungli lub kosmosu. Ciągnie ich też do pociągów lubią też piłkę nożną i tak dalej. Dla dziewcząt, najczęściej na tortach pojawiają się księżniczki, syreny, kwiaty, postacie z kreskówek itp. Chłopiec czy dziewczynka dostając taki tort na urodziny powinny być zachwyceni na jego widok. Można nawet zamówić tort ze zdjęciem dziecka. Cokolwiek zamówisz powinno być to spersonalizowane.

Należy wziąć pod uwagę upodobania dzieci

Dzieci są wybredne i mają silne sympatie i antypatie. I to nie dotyczy tylko zwykłych produktów spożywczych, ale tortów również. Na przykład, nigdy nie zamawiaj ciasta z owocami lub ciasta marchewkowego na imprezę urodzinową, jeśli twój maluch nie przepada za takimi łakociami. Zawsze jest lepiej unikać czegokolwiek z orzechami. Większość dzieci uwielbia zwykły czekoladowy przysmak. Podobnie, jeśli chodzi o torty kochają przede wszystkim klasyczne smaki takie jak czekolada lub wanilia, lubią też truskawkowy smak. Jeśli chodzi o wykończenie tortu, zawsze warto wybrać smaki śmietankowe, lukier lub kremówki. Krótko mówiąc, nie wolno eksperymentować ze smakami podczas zamawiania tortów dla dzieci.

Zamiast zamawiania jednego wielkiego tortu można zamówić mały tort i do tego babeczki. To doda element zabawy do imprezy. A dzieci uwielbiają babeczki. Można zamówić babeczki, które są miniaturowymi wersjami tortu. Można również zamówić zwykłe babeczki i poprosić dzieci, aby ozdobiły je z pomocą posypki i innej ozdoby. W porządku są też babeczki w różnych kolorach. Goście mogą zjeść je na imprezie lub zabrać je do domu.